Cinsellik, ilişkilerin temelini oluşturmakla beraber, pek çok kişinin ilişkisi cinsel açıdan uyumsuz olması, ilişkinin hatta çoğu zaman evliliğin bitmesine dahi neden olmaktadır. Bu sebepten ötürü cinsel terapi son derece önemlidir. İlişkiler sırasında pek çok sorun yaşanabilmektedir. Cinsel beraberliğin başarısız olma hususundaki en önemli etken erken boşalma olarak kabul edilebilmektedir. Ne yazık ki bu sebepten ötürü pek çok kişi sorun yaşamakta, ilişkinin hemen sonra ermesi herkes için ciddi bir sorun haline gelmektedir. Cinsel terapi seansları ile ise bunu atlatabilmek mümkün. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere, ilişkinin temelinin cinselliğe dayanması, hem kadın hem de erkek olarak birleşmeden çok fazla beklentinizin olması sonucunu doğurur. İlişki yaşarken başarısız olmak hem kadını hem de erkeği büyük ölçüde etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Çoğu zaman bu sorunlar görmezden gelirken, artarak devam etmesi halinde ilişkiler ve evlilikler ciddi şekilde zarar görebilir.

 

İlişkide Sorunları Nasıl Çözebiliriz?

İzmir cinsel terapi hizmeti, bu ilde yaşayan kişilerin cinsellik ile alakalı bir sorun yaşadıkları zaman geldikleri hizmetin adıdır. Uzman hekimler tarafından verilen bu hizmet, kişinin bilinçlenmesine ve psikolojik olarak tedavi olmasına imkan sağlamaktadır. Siz de cinsel ilişki sırasında birtakım sorunlar yaşıyorsanız ve bu sorunları çözmeye niyetli iseniz, uygun gördüğünüz bir zaman dilimi için kliniğimize gelebilir ve bizden randevu talep edebilirsiniz. İlişkileri sırasında çeşitli sebeplerle başarısız olan ya da cinsel olarak belirli fiziksel problemler yaşayan kişiler, oldukça hızlı bir şekilde kliniğimizde almış oldukları seanslarla bu sorunları en kısa sürede çözme imkanı bulabilirler.

Bu hizmetler, İzmir cinsel terapist kişiler tarafından verilmektedir. Cinsel terapist olmak; asla hafife alınmamalıdır. Oldukça ciddi bir iş olan meslek, oldukça önemli bir görevi üstlenmektedir. Cinsel ilişkilerin kadın ve erkek üzerinde birçok etkisi bulunmakta, bu sorunların çözümü kliniğimiz aracılığı ile son derece kolay bir şekilde işlemektedir. Siz de bizden destek alarak en kısa sürede bu sorunu kökünden çözme imkanı bulabilirsiniz. Partneriniz ile olan ilişkinize devam etmek için siz de cinsel terapi seansı satın alınız.

Aile danışmanlığı ve Cinsel terapi alanında yetkin olan Psikolog M. Berk KARAOĞLU gerek İzmir- Alsancak’ta ki danışmanlık merkezinde gerekse Online Terapi ile şehir dışı ve yurtdışındaki kişilere yönelik psikolojik destek vermektedir. Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.