Bu yazımızda İstanbul Kültür Üniversitesi’nin lisans ve önlisans eğitim ücretleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 2017-2018 eğitim sezonu için üniversiteye kayıt olmak isteyen öğrencilerin ödemesi gereken ücretler belli oldu. Her hangi bir sorunuz ve ya görüşünüz var ise alttaki yorum kısmından yazabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kültür Üniversitesi Yıllık Ücretlerde İndirim ve ya Kampanya Var mı ?

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre eğer yıllık ücreti peşin bir şekilde gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız %5’lik bir indirimden faydalanmanız mümkün. Ayrıca şöyle bir not düşmeliyiz ki; taksitli ödemeyi düşünen kişilerin kredi kartında eğitim ücretinin tamamı kadar bir limit olması gerekmektedir.

Üniversite tarafından verilen diğer bir bilgiye göre İstanbul Kültür Üniversitesi ön lisans ve lisans programlarına ilk tercihinden yerleşen anlaşmalı kurum mezunlarına %25’lik bir indirim söz konusu.

IKÜ’den verilen indirim ve kampanya bilgileri başlıca olarak bu şekilde göze çarpmakta. Daha fazla detay isteyenler okulun resmi sitesine göz atabilir ve ya sosyal medyadan üniversitenin sayfalarını takip edebilir.

İstanbul Kültür Üniversitesi 2017-2018 Eğitim Ücretleri ( Lisans )

İstanbul Kültü Üniversitesi 2017-2018 Eğitim Ücretleri ( Önlisans )