Vajinismus İzmir şehrinde yer alan kliniğimizin faaliyet gösterdiği alanlardan yalnızca bir tanesi. Dünya var olduğundan beri, kadın erkek ilişkisinin temel unsurlarından birisi de cinsellik. Cinsellik, yapılan araştırmalar göz önünde bulundurulduğunda, ilişkinin devam etmesini ve kadın erkek iletişimini sağlayan en önemli detay. Özellikle evliliğin sağlam olması adına, kadın ve erkek arasında yaşanan cinsellik önemli bir yer tutuyor. Vajinismus adı verilen bu hastalık, kadının psikolojik olarak ilişkiye girmesini engelliyor. Bu durum özellikle evliliklerde çok ciddi bir sorunun yaşanmasına sebebiyet verebiliyor, hatta evliliğin bitmesine dahi neden olabiliyor. Bu hastalık oldukça önemli olmakla beraber, çözümü son derece kolay. Bunun en büyük nedeni, psikolojik rahatsızlıkların doğrudan cinsel terapi seansları ile çözümlenebilmesi. İzmir şehrinde yaşıyorsanız ve bu sorunu çözmeye niyetliyseniz, siz de en kısa süre içerisinde kliniğimize gelerek bu sorunu çözebilirsiniz. Çift seansları, bu noktada ön plana çıkan detaylar arasında yer alıyor. Çiftlerin birlikte gelmesi ve çözüme kavuşturması gereken sorun, evliliğinizi riske atabilir.

 

İzmir Vajinismus Tedavisi Hizmetimiz

Vajinismus İzmirde yer alan kliniğimizin hizmet alanları içerisinde. Hastanın kendini rahat hissetmesi ve psikolojisini iyileştirecek faaliyetlerde bulunulup onu tekrar cinsel birleşmeye hazırlamak, uzman hekimlerimiz ve uzman psikologlarımızın yaptıkları eylemler arasında yer alıyor. Kliniğimizden destek alan birçok kişi bulunuyor. Almış oldukları hizmetten memnun olan bu kişiler, sağlıklı bir şekilde cinsel hayatlarına devam edebiliyor. Bu sebepten ötürü, alınmış olan hizmetin önemi büyük. Bu sorundan en kısa süre içerisinde kurtulmak, partneriniz ile uzun süreli ve sağlıklı bir cinsel hayat geçirmek için siz de bize ulaşın deriz.

İzmir Vajinismus tedavisinde öncü gelen kliniklerden birisi olarak hastalarımızın sağlığını önemsiyor ve yapılan bütün tedaviyi gizliliği esas alarak gerçekleştiriyoruz. Kliniğimizden destek almak isterseniz bunu çekinmeden yapabilir, bir an önce harekete geçebilirsiniz. Bu hastalığın tedavisi için yalnızca rahatlamak ve çift olarak seanslarınıza devam etmek yeterli olacaktır. Siz de bizden hizmet alarak sorunu kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Vajinismus tedavisinde ön plana çıkan kliniğimiz için siz de bizi arayarak bir an önce tedaviye başlayabilirsiniz.

Aile danışmanlığı ve Cinsel terapi alanında yetkin olan Psikolog M. Berk KARAOĞLU gerek İzmir- Alsancak’ta ki danışmanlık merkezinde gerekse Online Terapi ile şehir dışı ve yurtdışındaki kişilere yönelik psikolojik destek vermektedir. Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.