Keçiören Nakliyat

Keçiören Nakliyat  kısmen taşınmanız durumunda size parça eşya taşıma konusunda da çözümler sunabilmektedir. Ayrıca Ankara’dan diğer illere taşınmanız durumlarında da hizmetinizdeyiz. Şehirlerarası nakliye konusunda deneyimli olan ekibimiz ve araç şoförlerimiz sizlere en kısa sürede eşyalarınızı taşımanın vaadini vermektedir. Taşınma gibi çok stres yaşanan bir süreçte doğru çözüm ortaklarıyla çalışmadığınız takdirde bu iş tam bir kabusa dönüşebilir. Kırılan, çizilen ve kullanılmaz hale gelecek şekilde hasar gören eşyalarla sinir ve stres seviyesi tavan yapar.

Keyifli Bir Taşınma Süreci İçin

Sigortasız bir taşıma söz konusu ise eziyet bir kat daha artmış demektir. Siz de bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bizi arayın. Profesyonel sevkiyat ekibimiz, deneyimli şoförlerimiz ve montaj personelimizle sizlere memnun kalacağınız bir taşıma hizmeti verelim. Dilerseniz eşyalarınızı biz paketleyelim. Doğru ambalaj malzemeleri kullanmak suretiyle itinalı bir şekilde araca eşyalarınızı taşıyalım. Uygun fiyatlarla güvenli ve süratli taşımayı misyon olarak kabul etmiş olan firmamız size uygun taşıma çözümleri geliştirsin; böylece taşınma gününü sorunsuz geçsin.

Asansörlü Taşımacılıkta İddialıyız

Eğer taşınacağınız ya da taşındığınız mekan, binaların yüksek katında yer alıyorsa size asansörlü taşımacılık çözümü sunuyoruz. Bina dışından pencere ve balkonlara kurduğumuz Asansörlü Nakliyat sistemlerimiz sayesinde süratle ve güvenle eşyalarınız taşınmaktadır. Bazen bina asansörlerinin kullanımına izin verilmemesi, apartman koridorları ve merdivenlerinin dar olması durumlarında Asansörlü Nakliyat zorunlu hale gelmektedir. Ankara Keçiören Nakliyat olarak asansör sistemlerimizin yanı sıra araç filomuzun periyodik bakımlarını yaptırma konusunda hassasiyet sahibiyiz. Taşıma günü problem çıkmaması adına bu tür ufak gibi görünen problemler büyüyebilmektedir. Her türlü taşınma ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birlikte çalışarak, iyi taşınmalar dileriz.