Parça Eşya Taşımacılığı

Bu nakliyat işleminde Mersin Evden Eve Nakliyat olarak sunduğumuz kolaylık daha çok şehir içine veya dışına, eşya gönderilmesi gerektiğinde diğer yöntemler yani ( Posta Hizmetleri vb. hizmetler) gibi günvensiz ve eşyanızı tehlikeye sokucak yöntemler yerine kullanabilceğiniz bir nakliyat hizmeti diyebiliriz.

Bu nakliyat hizmeti sunduğu güven öne çıkıyor. Size özel sunulan bu nakliyat hizmeti eşyanızın önemini ve ne gibi önlemler alınması gerektiğini biliyor ve güvenli nakil hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmet sizin için rahat ve stressiz bir şekilde eşyanızın nakil olucağından şüpheniz kalmamasına yöneliktir.

Nakliyat firmasının özel olarak eşya nakil etmesini düşünememiş olabilirsiniz. Sizin belki böyle bir hizmet verildiğinden bile haberiniz olmuyabilir. Parça eşya nakliyatı genellikle yazlıklara veya öğrenci evlerine gönderilen eşyalarınızın titizlikle ambalajlayıp zarar görmesini engelliyoruz.

Parça eşya nakliyatında Mersin Evden Eve Nakliyatın amacı aynı gürezgah üzerinde olan eşyaların aynı kamyona yüklüyerek ekonomik olarak fayda kazanılmasıdır. Burada en çok korkulan şeylerden biride eşyanızın başka birine veya karışarak başka bir eve teslim edilme durumudur. Biz Mersin Evden Eve Nakliyat Olarak bununda farkında olduğumuzdan eşyanızın üzerine sizin ismini etiketliyoruz fakat tesadüf olarak isimleriniz de karışırsa diyerekten sizi eşya teslim edilme durumunda bilgilendiriyoruz.

Peki Eşyanıza Her Hangi Bir Zarar Gelirse Ne Olur ?

Biz Mersin Evden Eve Nakliyat olarak İşlemleri sırasıyla size anlatalım. Başlangıçta sizle görüştükten sonra sigorta sözleşmesi ve nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Böylece sizin eşyanızın küçük bir ihtimalde olsa zarar görürse sigorta tarafından karşılanıyor. Sözleşmeler imzalandı sonrasında ne oluyor diyorsanız, Sizin eşyanızı evinizde titizlikle ambalajlayıp aynı titizlikle kamyona yükledikten sonra gidileceği yerde titizlikle ambalajını açıyoruz ve eşyanızı teslim ediyoru böylece sizde stressiz bir şekilde nakil süreci atlatıyorsunuz.

Size sunduğumuz bu hizmet sizi işlerinizi kolaylaştırıyor konforunuzdan ödün vermiyoruz. Bu hizmetin ekonomik ve güvenli olduğunu bir çok kişi tarafından geri dönüş aldık. Bu yüzden bu sistem üzerinde hizmet verdiğimiz için mutluyuz sizin rahatınızı konforunuzu bozmadan nakliyat işlerimizi layığı ile yaptığımız için